Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Samodzielne myślenie kluczem do sukcesu.


Gość EnkeiShido

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was moi brązowi przyjaciele, zapewne zastanawiacie się po co was tutaj wszystkich zebrałem. Otóż mam dla was niesamowite info o którym wiedzą tylko zajebiści ludzie tacy jak ja ponieważ jestem proplejerem, za niedługo będę robić serie w 10 dni do brązu żeby się z wami połączyć i rozje.bać armie jp. Okej a teraz do rzeczy. Informacja jest prosta i rzetelna. League of Legends to gra która bazuje na czymś takim jak mózg. Zastanawiam się nad zrobieniem poradniku o używaniu mózgu, ale to może o tym potem. Spotkałem niezliczoną ilość graczy którzy robili beznadziejne buildy do najprostszych postaci, i nie potrafili nawet wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej. Z ludźmi którzy kierowali się poprawnymi buildami, jest podobnie. Wiedzą ze to jest dobre, ale nie wiedzą dlaczego. Mam dla was informacje jak i prośbę w jednym. Przestańcie kierować się jednym i tym samym buildem który znaleźliście na mobafire lub jeszcze gorzej tutaj na forumku. Nie kierujcie się w 100% rzeczami które wynosicie z tego forum lub z jakiegokolwiek innego. Zrozumcie że każda rozgrywka, każdy mecz jest inny. 3/4 w grze robi się sytuacyjnie. Aby dobrze prosperować w tej grze, nie można działać na tym samym schemacie ponieważ schemat który widzicie w wielu tutorialach owszem jest dobry, ale nie najlepszy. Ta gra się zmienia, zmieniaja sie itemki czy też ogólna mechanika postaci. Całkiem niedawno spotkałem sie z sytuacją że gość na Lucianie dalej budowal BT. Owszem to jest dobre, ale nie najlepsze. Dlaczego masz budowac BT skoro mozesz zrobić BOTRK i Youmuu które sprawdza sie o niebo lepiej, dlatego że BT jest znerfiony i w obecnym patchu BOTRK jest po prostu lepszy, a Youmuu miazdzy suty. Kolejnym przykładem logicznego myślenia o którym tutaj tak nawijam jest to że jeśli widzisz  ze przeciwnik picknął Trynde, to natychmiast zapierdalasz do masteriesów ( i ch.uj z tym ze tam pisze 9/21 AD TANKY) i natychmiast dajesz masterke która zmniejszy obrazenia krytyczne. A dlaczego? Bo kur.wa możesz. Nie warto robić 4 stron z masterkami (AD,AP,JUNGLE,SUPPORT) skoro mozesz sam pomyslec i samemu przystosowac swoje masterki do postaci którą aktualnie grasz. Nawet sobie kur.wa sprawy nie zdajecie jaka bedziecie miec przewage nad czlowiekiem ktory jest golemem i dziala wg schematów.

 

Oto  4 rady które wam sie przydadzą w kazdym momencie w grze.

1. Poswięc troche czasu na przeanalizowanie masteriesów i runek.

2. Pooglądaj buildy z probuilds.net - naucz się od prosów jak powinno sie budować, lecz nie postepuj w 100% tak jak tam jest napisane.

3. Bądz na bieząco z wszystkimi zmianami wprowadzonymi do gry przez patchy.

4. Myśl samodzielnie.

Opublikowano

Fajne 4 rady, ale to raczej każdy wie, może nie ci nowi, ale ci co mają już z 10 lvl to wiedzą, no, ale przynajmniej dla nowych będzie

Opublikowano

Witam was moi brązowi przyjaciele, zapewne zastanawiacie się po co was tutaj wszystkich zebrałem. Otóż mam dla was niesamowite info o którym wiedzą tylko zajebiści ludzie tacy jak ja ponieważ jestem proplejerem, za niedługo będę robić serie w 10 dni do brązu żeby się z wami połączyć i rozje.bać armie jp. Okej a teraz do rzeczy. Informacja jest prosta i rzetelna. League of Legends to gra która bazuje na czymś takim jak mózg. Zastanawiam się nad zrobieniem poradniku o używaniu mózgu, ale to może o tym potem. Spotkałem niezliczoną ilość graczy którzy robili beznadziejne buildy do najprostszych postaci, i nie potrafili nawet wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej. Z ludźmi którzy kierowali się poprawnymi buildami, jest podobnie. Wiedzą ze to jest dobre, ale nie wiedzą dlaczego. Mam dla was informacje jak i prośbę w jednym. Przestańcie kierować się jednym i tym samym buildem który znaleźliście na mobafire lub jeszcze gorzej tutaj na forumku. Nie kierujcie się w 100% rzeczami które wynosicie z tego forum lub z jakiegokolwiek innego. Zrozumcie że każda rozgrywka, każdy mecz jest inny. 3/4 w grze robi się sytuacyjnie. Aby dobrze prosperować w tej grze, nie można działać na tym samym schemacie ponieważ schemat który widzicie w wielu tutorialach owszem jest dobry, ale nie najlepszy. Ta gra się zmienia, zmieniaja sie itemki czy też ogólna mechanika postaci. Całkiem niedawno spotkałem sie z sytuacją że gość na Lucianie dalej budowal BT. Owszem to jest dobre, ale nie najlepsze. Dlaczego masz budowac BT skoro mozesz zrobić BOTRK i Youmuu które sprawdza sie o niebo lepiej, dlatego że BT jest znerfiony i w obecnym patchu BOTRK jest po prostu lepszy, a Youmuu miazdzy suty. Kolejnym przykładem logicznego myślenia o którym tutaj tak nawijam jest to że jeśli widzisz  ze przeciwnik picknął Trynde, to natychmiast zapierdalasz do masteriesów ( i ch.uj z tym ze tam pisze 9/21 AD TANKY) i natychmiast dajesz masterke która zmniejszy obrazenia krytyczne. A dlaczego? Bo kur.wa możesz. Nie warto robić 4 stron z masterkami (AD,AP,JUNGLE,SUPPORT) skoro mozesz sam pomyslec i samemu przystosowac swoje masterki do postaci którą aktualnie grasz. Nawet sobie kur.wa sprawy nie zdajecie jaka bedziecie miec przewage nad czlowiekiem ktory jest golemem i dziala wg schematów.

 

Oto  4 rady które wam sie przydadzą w kazdym momencie w grze.

1. Poswięc troche czasu na przeanalizowanie masteriesów i runek.

2. Pooglądaj buildy z probuilds.net - naucz się od prosów jak powinno sie budować, lecz nie postepuj w 100% tak jak tam jest napisane.

3. Bądz na bieząco z wszystkimi zmianami wprowadzonymi do gry przez patchy.

4. Myśl samodzielnie.

Tera sam zrobiłeś z siebie cebulaka. Wulgarne słowa i długi nie przejrzysty tekst

Tak szczerze - dajesz rade innym aby poświęcili czas na masterki i runy, kiedy najważniejszy jest skill. Co pseudonoobowi dadzą dzadzą te runki i masterki, kiedy grać nie potrafią.

Każdy normalny, mądry gracz sam dojdzie do czego co jest dobre a co nie.

 

Fajne 4 rady, ale to raczej każdy wie, może nie ci nowi, ale ci co mają już z 10 lvl to wiedzą, no, ale przynajmniej dla nowych będzie

cztery, takie sobie rady... zwłaszcza z tym tekstem...

 

Ten temat nikomu nie pomoże. Jesteś zbyt wulgarny, kierujesz się cebulactwem typu "trzeba mieć mózg", tak jakbyś się trochę wywyższał.

IMO jesteś bardzo wulgarnym i toksycznym graczem.

Opublikowano

Tera sam zrobiłeś z siebie cebulaka. Wulgarne słowa i długi nie przejrzysty tekst

Tak szczerze - dajesz rade innym aby poświęcili czas na masterki i runy, kiedy najważniejszy jest skill. Co pseudonoobowi dadzą dzadzą te runki i masterki, kiedy grać nie potrafią.

Każdy normalny, mądry gracz sam dojdzie do czego co jest dobre a co nie.

 

cztery, takie sobie rady... zwłaszcza z tym tekstem...

 

Ten temat nikomu nie pomoże. Jesteś zbyt wulgarny, kierujesz się cebulactwem typu "trzeba mieć mózg", tak jakbyś się trochę wywyższał.

IMO jesteś bardzo wulgarnym i toksycznym graczem.

 

 

Więc twierdzisz ze z masterkami 0/30/0 na fizzie pokonasz LeBlanc z masterkami 21/9/0?

 

Tak jestem toksycznym UZYTKOWNIKIEM FORUM, ponieważ już nie raz zostałem utwierdzony w debilizmie tutejszych ludzi. Nie widziałeś mnie w grze wiec cicho, gg wp.

Opublikowano

Dobry poradnik wiele razy widziałem jak gracze nie mieli run(albo mieli pomieszane wszystkie jakie są) i specjalizacje pod tanka na mida 

Opublikowano

Witam was moi brązowi przyjaciele, zapewne zastanawiacie się po co was tutaj wszystkich zebrałem. Otóż mam dla was niesamowite info o którym wiedzą tylko zajebiści ludzie tacy jak ja ponieważ jestem proplejerem, za niedługo będę robić serie w 10 dni do brązu żeby się z wami połączyć i rozje.bać armie jp. Okej a teraz do rzeczy. Informacja jest prosta i rzetelna. League of Legends to gra która bazuje na czymś takim jak mózg. Zastanawiam się nad zrobieniem poradniku o używaniu mózgu, ale to może o tym potem. Spotkałem niezliczoną ilość graczy którzy robili beznadziejne buildy do najprostszych postaci, i nie potrafili nawet wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej. Z ludźmi którzy kierowali się poprawnymi buildami, jest podobnie. Wiedzą ze to jest dobre, ale nie wiedzą dlaczego. Mam dla was informacje jak i prośbę w jednym. Przestańcie kierować się jednym i tym samym buildem który znaleźliście na mobafire lub jeszcze gorzej tutaj na forumku. Nie kierujcie się w 100% rzeczami które wynosicie z tego forum lub z jakiegokolwiek innego. Zrozumcie że każda rozgrywka, każdy mecz jest inny. 3/4 w grze robi się sytuacyjnie. Aby dobrze prosperować w tej grze, nie można działać na tym samym schemacie ponieważ schemat który widzicie w wielu tutorialach owszem jest dobry, ale nie najlepszy. Ta gra się zmienia, zmieniaja sie itemki czy też ogólna mechanika postaci. Całkiem niedawno spotkałem sie z sytuacją że gość na Lucianie dalej budowal BT. Owszem to jest dobre, ale nie najlepsze. Dlaczego masz budowac BT skoro mozesz zrobić BOTRK i Youmuu które sprawdza sie o niebo lepiej, dlatego że BT jest znerfiony i w obecnym patchu BOTRK jest po prostu lepszy, a Youmuu miazdzy suty. Kolejnym przykładem logicznego myślenia o którym tutaj tak nawijam jest to że jeśli widzisz  ze przeciwnik picknął Trynde, to natychmiast zapierdalasz do masteriesów ( i ch.uj z tym ze tam pisze 9/21 AD TANKY) i natychmiast dajesz masterke która zmniejszy obrazenia krytyczne. A dlaczego? Bo kur.wa możesz. Nie warto robić 4 stron z masterkami (AD,AP,JUNGLE,SUPPORT) skoro mozesz sam pomyslec i samemu przystosowac swoje masterki do postaci którą aktualnie grasz. Nawet sobie kur.wa sprawy nie zdajecie jaka bedziecie miec przewage nad czlowiekiem ktory jest golemem i dziala wg schematów.

 

Oto  4 rady które wam sie przydadzą w kazdym momencie w grze.

1. Poswięc troche czasu na przeanalizowanie masteriesów i runek.

2. Pooglądaj buildy z probuilds.net - naucz się od prosów jak powinno sie budować, lecz nie postepuj w 100% tak jak tam jest napisane.

3. Bądz na bieząco z wszystkimi zmianami wprowadzonymi do gry przez patchy.

4. Myśl samodzielnie.

Ja wszedłem do golda bez run.

Liczą się umiejętności.

Do Gold III grę samemu można wygrać.

Aktualnie pomagam pewnemu koledze i łatwo wygrywać gry ,nawet gdy taki YI jest 0:10.

Zawsze jest core build np. na Vayne ZAWSZE buduję się botrk'a .a na np. Irelii albo Jaxa Trinity.

3069714044191391154198.jpg

47990292595971448862.png

Opublikowano

Witam was moi brązowi przyjaciele, zapewne zastanawiacie się po co was tutaj wszystkich zebrałem. Otóż mam dla was niesamowite info o którym wiedzą tylko zajebiści ludzie tacy jak ja ponieważ jestem proplejerem, za niedługo będę robić serie w 10 dni do brązu żeby się z wami połączyć i rozje.bać armie jp. Okej a teraz do rzeczy. Informacja jest prosta i rzetelna. League of Legends to gra która bazuje na czymś takim jak mózg. Zastanawiam się nad zrobieniem poradniku o używaniu mózgu, ale to może o tym potem. Spotkałem niezliczoną ilość graczy którzy robili beznadziejne buildy do najprostszych postaci, i nie potrafili nawet wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej. Z ludźmi którzy kierowali się poprawnymi buildami, jest podobnie. Wiedzą ze to jest dobre, ale nie wiedzą dlaczego. Mam dla was informacje jak i prośbę w jednym. Przestańcie kierować się jednym i tym samym buildem który znaleźliście na mobafire lub jeszcze gorzej tutaj na forumku. Nie kierujcie się w 100% rzeczami które wynosicie z tego forum lub z jakiegokolwiek innego. Zrozumcie że każda rozgrywka, każdy mecz jest inny. 3/4 w grze robi się sytuacyjnie. Aby dobrze prosperować w tej grze, nie można działać na tym samym schemacie ponieważ schemat który widzicie w wielu tutorialach owszem jest dobry, ale nie najlepszy. Ta gra się zmienia, zmieniaja sie itemki czy też ogólna mechanika postaci. Całkiem niedawno spotkałem sie z sytuacją że gość na Lucianie dalej budowal BT. Owszem to jest dobre, ale nie najlepsze. Dlaczego masz budowac BT skoro mozesz zrobić BOTRK i Youmuu które sprawdza sie o niebo lepiej, dlatego że BT jest znerfiony i w obecnym patchu BOTRK jest po prostu lepszy, a Youmuu miazdzy suty. Kolejnym przykładem logicznego myślenia o którym tutaj tak nawijam jest to że jeśli widzisz  ze przeciwnik picknął Trynde, to natychmiast zapierdalasz do masteriesów ( i ch.uj z tym ze tam pisze 9/21 AD TANKY) i natychmiast dajesz masterke która zmniejszy obrazenia krytyczne. A dlaczego? Bo kur.wa możesz. Nie warto robić 4 stron z masterkami (AD,AP,JUNGLE,SUPPORT) skoro mozesz sam pomyslec i samemu przystosowac swoje masterki do postaci którą aktualnie grasz. Nawet sobie kur.wa sprawy nie zdajecie jaka bedziecie miec przewage nad czlowiekiem ktory jest golemem i dziala wg schematów.

 

Oto  4 rady które wam sie przydadzą w kazdym momencie w grze.

1. Poswięc troche czasu na przeanalizowanie masteriesów i runek.

2. Pooglądaj buildy z probuilds.net - naucz się od prosów jak powinno sie budować, lecz nie postepuj w 100% tak jak tam jest napisane.

3. Bądz na bieząco z wszystkimi zmianami wprowadzonymi do gry przez patchy.

4. Myśl samodzielnie.

Polecam czytać bezużyteczny poradnik

sweetgrove_eune_67_4_nozg.png

Opublikowano

Więc twierdzisz ze z masterkami 0/30/0 na fizzie pokonasz LeBlanc z masterkami 21/9/0?

 

Tak jestem toksycznym UZYTKOWNIKIEM FORUM, ponieważ już nie raz zostałem utwierdzony w debilizmie tutejszych ludzi. Nie widziałeś mnie w grze wiec cicho, gg wp.

No jak masz skilla to czemu nie wtf?

Masterki już świadczą o wygranej grze?

Ja też się spotkałem z tym debilizmem, ale częściej z takimi postami twojego typu. 

Tak, są debile na tym forum, ale jak robisz taki temat to sam robisz z siebie debila. 

Co ma twoja gra, kiedy piszesz takie tematy?

Z cebulakami się nie dogadasz, dlatego staram się nie pisać na wiatr. I już więcej w tym temacie nie napiszę, i jeszcze raz dodam że taki temat od razu bym zamknął :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...